+90-850-241-4545
.
İletişim
7 / 24 Avukatlık Desteği
·
Hukuki Danışmanlık
Acil Hukuki Destek
Ceza Hukuku Desteği

Acil Ceza Hukuku Avukatı

Ceza avukat ihtiyacı çoğu zaman mesai saatleri dışında gerçekleşmektedir. Gerçekten, ceza hukuku alanında giren suçların bir kısmı genelde avukatlık bürolarının kapalı olduğu saatlere denk gelmektedir. Bu tür durumlarda acil ceza avukatı ihtiyacı gerekmektedir. Ancak mesai saatleri dışında devletin atamış olduğu CMK avukat servisi dışında özel avukat tutmak ve daha kaliteli bir avukat desteği almak isteyenler bu anlamda gerçek ceza avukatlarına ulaşamamaktadır. Nöbetçi avukat sitesi bu ihtiyaca cevap vermek için kurulmuştur. Böylece kişiler ceza hukuku konusunda bir avukata acil danışmak veya avukatlık hizmeti almak için özel avukat seçeneğinden faydalanma imkanı olacaktır. Bunun yanında özel bir avukattan acil hukuki dilekçe yazımı hizmeti de almak mümkündür.

Nöbetçi Ceza Avukatı Desteği

Savcılık soruşturması, bir suçun işlendiğine dair ihbar veya şikayet üzerine savcılık tarafından ve polis (ya da jandarma) tarafından başlatılan tahkikattır. Ceza soruşturması, savcılıktan başlayıp polise verilen talimat üzerinden ilerleyebileceği gibi polisin başlattığı tahkikat sürecinin savcılığa intikal etmesiyle de ilerleyebilir. Her iki durumda da gerek mağdur gerekse şüpheli yönünden soruşturma aşamasında verilecek ilk ifadeler çok kritik önemdedir. Zira ceza davaları, soruşturma aşamasındaki ifade ve delilleri göre açılmaktadır.  Bu tür soruşturmalarda ifade verilmeden önce ceza avukatı desteği almak veya en azından bir ceza avukatına danıştıktan sonra ifade vermek çok faydalı olacaktır. Mesai saati dışındaki soruşturma işlemlerinde ve ifadelerde avukatlık ve hukuki danışmanlık desteği için nöbetçi ceza avukatı olarak bize ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde havaalanlarında karşılaşılan hukuki problem kapsamında havalimanı avukat desteği için de bize telefonla 7/24 ulaşabilirsiniz.

Polis ve Savcılık İfadelerinde Acil Avukat Desteği

Polis ve savcılık ifadelerinde avukat eşliğinde ifade vermek veya en azından ceza avukatından danışmanlık aldıktan sonra ifadeye gitmek genel olarak tavsiye edilmektedir. Nitekim, ifade ve sorgu işlemleri bakımından ceza avukatı desteğinin önemi yadsınamaz. Bu anlamda hukuki desteğe ihtiyacı olan kişiler ifadeye çağrılma ve ifade verme işlemlerinde avukatlık desteği için acil avukat hizmetimizden yararlanabilirler. Bu kapsamda İstanbul içinde bizzat ilgili adli merciye gelip acil ceza avukatı desteği verebildiğimiz gibi, ayrıca telefondan hukuki bilgilendirme, yönlendirme ve tavsiye hizmetleri sunmaktayız.

Related Posts

Güncel Yazılar

acil avukat
Acil Avukat Desteği
06/12/2020
ceza davaları
Ceza Davalarında Acil Avukat
26/10/2020
acil avukata danışma
Acil Hukuki Danışmanlık
26/10/2020

Bize Ulaşın

Acil avukat ve nöbetçi avukat desteği için 7/24 olarak bize +90-850-241-4545 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Alanlarımız