+90-850-241-4545
.
İletişim
7 / 24 Avukatlık Desteği
·
Hukuki Danışmanlık
Acil Hukuki Destek
Ceza Hukuku Desteği

Hukuki Danışmanlık

Hukuki danışmanlık veya bir başka deyişle avukata danışma hizmeti, bir avukattan hukuken bilgilendirme hizmeti alınmasıdır. Hukuki konuda avukata soru sormak ve kafasındaki soru işaretlerini gidermek isteyen kişiler normalde mesai saatleri içinde randevu alıp bir avukat ile yüzyüze görüşme yaparak avukatlık hizmeti almaktadır. Aynı şekilde hukuki bir sorunu olan veya hakkında soruşturma ya da dava olan kişiler de bu şekilde avukatlardan danışma hizmeti almaktadır. Ancak bazı hukuki sorunlar mesai saati bekleyip randevu almaya fırsat vermeyecek kadar acil olabilir. Örneğin akşam veya gece saatlerinde meydana gelecek bir olayda hukuk büroları kapalı olacağı için avukatlara ulaşmak pek mümkün olmayacaktır. Bu tür durumlarda acil hukuki danışma hizmeti almak isteyen kişiler için nöbetçi avukat sitesi günün her saati yayındadır.

Acil Avukata Danışma

Mesai saatleri dışında acil birtakım hukuki durumlar için avukata danışma ve hukuki danışmanlık hizmeti alma ihtiyacı gündeme gelebilmektedir. Nöbetçi avukatlar olarak bu tür acil hukuki dilekçe yazımı için danışma ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu tür öngörülmeyen ivedi durumlarda avukat ekibimiz 7/24 telefonda acil avukata danışma hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca acil ceza avukatı kadromuz ani gelişen ceza hukuku konulu soruşturmalarda ve ceza davalarında acil avukat desteği vermektedir.

Telefonda Acil Danışmanlık

Acil hukuki danışmanlık kapsamında avukatlarımız 7/74 telefonda avukata soru sorma ve cevap alma hizmeti vermektedir. Bu kapsamda telefonla bize ulaşan kişiler danışmanlık ücreti ödemesi ardından dakikalar içende danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Avukatlarımız ayrıca danışmanlık sonrası da soruşturma ve dava takibi hizmeti sunmaktadır. Danışmanlık hizmeti ardından ayrıca avukatlık hizmeti almak isteyenler dosya detayını avukat kadromuz ile konuşabilirler.

Uzaktan Hukuki Tavsiye ve Yönlendirme

Genel danışmanlık dışında kişilerin ifadeye çağrılması ve savunmalarının istenmesi durumunda avukat bizzat ifade ve sorgu işlemleri için hazır bulunmaksızın telefonda da gerekli hukuki yardımları yapabilmektedir. Bu tür durumlarda kişiler, yaşanan olayı ve hukuki durumu avukata anlatarak avukattan konunun hukuki açıdan yorumunu isteyebilirler. Ayrıca savcılık soruşturmaları ve ceza davaları söz konusu ise nasıl ifade vermeleri gerektiği konusunda tavsiye ve yönlendirme alabilirler. Acil avukata danışma desteği almak için bize iletişim sayfamızdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Güncel Yazılar

acil avukat
Acil Avukat Desteği
06/12/2020
ceza davaları
Ceza Davalarında Acil Avukat
26/10/2020
savcılık soruşturmaları
Acil Ceza Avukatı
26/10/2020

Bize Ulaşın

Acil avukat ve nöbetçi avukat desteği için 7/24 olarak bize +90-850-241-4545 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Alanlarımız